Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Wakacje z partnerem czy z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć plusy oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – walory
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub też analogicznych okolicznościach – wiele osób zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To również całe bezmiar doskonałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednakże w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, zadbać o bezbłędnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.